Контакты:

ООО «Бизнес-аромат»,
Украина, Киев,
ул. М.Стельмаха, 10
тел.:
+38 098 033-37-31
+38 066 50-60-162
e-mail:


Осуществляем доставку по всей Украине!


Официальный интернет-магазин в Германии www.duftoase.de

Як магазини заставляють купляти більше?


Аромамаркетинг допомогає зарабляти супермаркетам.

Аромат допомогає магазинам зарабляти більше.

Якщо уважно порахувати все, що купили в магазині – вийде більше запланованого. Причина – хитрощі маркетологів. Наприклад, аромат смачненького змусть робити додаткові незаплановані покупки.

Людмила Мазуркевич, фахівець з аромамаркетингу: «Супермаркети беруть аромати смачні. Це перепічка, кавові аромати: кава з тістечками. Укроп, є ковбаска з салямі. Існують різноманітні ягоди та свіжі аромати з нейтрализатором, щоб загасити запах риби або м’яса, сиру».

Ароматні уловки не шкодять здоров’ю. Лише гаманцю. Адже загальна сума покупок може збільшитись аж на 15-20 %.

Неабияк приваблюють людей і знижки.

Артем Біденко, маркетолог: «Класично якщо говорити про знижки, то тут спрацьовує класична економіка. Руч у тім, що якщо подивитись на обсяг продажу, які генеруються до кінця року, то на останні два тиждні листопада та грудень припадає вже залежності від галузь та від держави від 25 до 45% всього річного продажу».

Зазвичай магазини роблять ставки на сезонний та передноворічний розпродажі. Останній найприбутковіший.

Вадим Колесніков, психолог:
«Ми з дитинства чекаємо від Нового року чудес. Новий рік дуже ритуальне і зрозуміле свято. Буде ялинка, буде Дід мороз. Можна довго не спати. Ну і звичайно під ялинкою будуть подарунки».

На розпродажах продаються товари і за звичайною ціною але під виглядом значної знижки. Іноді уцінюють не всю колекцію, а лише деякі речі. Крім того іноді пропонується придбати два предмети і отримати третій у дарунок. За ваші ж гроші.


Comments are closed.