Ароматизація по принципу холодного випаровування

Холодне випаровування – найнадійніший і дієвий метод для ароматизації в якому арома-речовина випаровується в її природному стані, що гарантує рівномірний і легкий розподіл запаху.
Крім того, при роботі системи ароматизації за принципом холодного випаровування виключається небезпека потрапляння твердих летких часток у повітря.
Прилади розроблені спеціально для використання для ароматизації повітря в офісах, прийомних, салонах обслуговування, невеликих магазинах, ресторанах, СПА та спортивно-оздоровчих комплексах, приватних оселях.
Висока якість їх виготовлення та елегантний дизайн із застосуванням натурального дерева і високоякісної сталі дозволяють використовувати прилади в практично будь-яких інтер’єрах.
Переваги таких систем – це висока якість ароматизації, універсальність застосування, надійність та простота експлуатації.


Aromy (аромі)

– прилад для освіження повітря і ароматизації приміщення, що працює за принципом холодного випаровування. В якості витратного матеріалу використовується ароматизований гель.
Aromy (ароми) - прилад для освеження повітря та ароматизації приміщення по принципу холодного випаровуванняПлоща ароматизації: до 120 м.куб. (40 м.кв. при h=3 метра).
Габарити: висота 150 мм, діаметр 120 мм,
вага 1,05 кг – класичний (0,63 кг – для Crystal)
Витратні матеріали: аромагель (160 гр.).
Живлення: 12В адаптер / мережа 220 В,
опція – програмуємий таймер ввімкнення/вимкнення.AromaStreamer-50 (АромаСтрімер-50)


– прилад для освіження повітря та ароматизації приміщення, що працює за принципом холодного випаровування. В якості витратного матеріалу використовується ароматизована рідина.

Aromastreamer (аромастрімер) - прилад для освіження повітря та ароматизації приміщення по принципу холодного випаровування
Aromastreamer (аромастрімер) – прилад для освіження повітря та ароматизації повітря приміщення по принципу холодного випаровуванняAromaStreamer-50 (АромаСтрімер-50)
Площа ароматизації: до 150 м.куб. (50 м.кв. при h=3 метра).
Габарити: висота 240 мм, діаметр 120 мм, вага 1,65 кг
Витратні матеріали: аромарідина (250 мл.).
Живлення: 12В адаптер / мережа 220 В,
опція – програмуємий таймер ввімкнення/вимкнення.

До повного каталогу аромаприладів >>>