Каталог аромаприладів

Аэрозольні системи ароматизації

Диспенсер (автоматичний освіжувач повітря)
Диспенсер (автоматичний освіжувач повітря)

Універсальні і повністю автоматичні прилади працюють за принципом дозованого розпилення арома-сумішей. Робота на батарейкаx дає можливість застосування арома-приладу навіть там де немає електромережі.

Електронний блок управління дозволяє виробляти якісну ароматизацію повітря приміщення найбільш оптимально використовуючи витратні арома-матеріали за заданою програмою з урахуванням, наприклад, “нічних перерв” і, при необхідності, “вихідних днів”.

Окремо можна виділити прилади з вбудованим датчиком освітлення, які включаються в роботу при наявності освітлення, що робить їх зручними для застосування в приміщеннях (наприклад, туалетних або ванних кімнатах номерів) де заведено вмикати / вимикати освітлення. Практика показує, що завдяки тому, що ці прилади працюють лише в моменти відвідування кімнати відвідувачем або постояльцем досягається значна економія ароматичного матеріалу.

Дані пристрої не вимагають постійного догляду, а заміна арома-сумішей виробляється досить просто.

Переваги таких систем – це низька їх вартість, енергонезалежність і простота експлуатації.

Докладніше про Диспенсери >>>


Професійні прилади для ароматизації по принципу мікронебулізації

Аромастрімер - Профі
Аромастрімер – Профі

Дані прилади працюють за принципом мікронебулізаціі і є найбільш прогресивними і ефективними в світі.
Повне автоматичне управління, регулювання інтенсивності ароматизації, легка заміна і заправка аромаматизатору гарантують легке і довговічне використання.

Переваги таких систем – це можливість ароматизувати значні за об`ємом приміщення без використання системи вентиляції приміщення так і інтегруючи з вентиляційної мережею.

ароматизація через вентиляцію
ароматизація через вентиляцію

Універсальна конструкція приладів призначених для систем вентиляції дає можливість пристосувати обладнання до вже існуючої вентиляції або врахувати при проектуванні нової.

Площа ароматизації: 200-4000 м3 і більше.
Витратні матеріали: ароматична рідина
Живлення: мережа 220 В

Докладніше про професійні прилади ароматизації методом мікронебулізації>>>


Системи ароматизації приміщення по принципу холодного випаровування

ароматизація приміщення холодним випаровуванням

ароматизація приміщення холодним випаровуванням

Холодне випаровування – найнадійніший і дієвий метод для поширення ароматів в якому арома-речовина випаровується в його природному стані, що гарантує рівномірний і легкий розподіл аромату.

Крім того, при роботі системи ароматизації за принципом холодного випаровування виключається небезпека потрапляння твердих летких часток у повітря.

освіжування повітря та ароматизація приміщення холодним випаровуванням
освіжування повітря та ароматизація приміщення холодним випаровуванням

Прилади що працюють за цим принципом розроблені спеціально для використання в офісах, прийомних, салонах обслуговування, невеликих магазинах, підприємствах громадського харчування, спортивно-оздоровчих комплексах та приватних оселях.

Висока якість їх виготовлення та простий елегантний дизайн із застосуванням натурального дерева і високоякісної сталі дозволяють використовувати дані прилади в практично будь-яких інтер’єрах.

Переваги таких систем – це висока якість ароматизації, універсальність застосування, надійність і простота експлуатації.

Докладніше про прилади ароматизації холодним випаровуванням>>>


Системи ароматизації приміщень виготовлених за індивідуальними проектами

прилад для ароматизації повітря приміщення, що схований в батарейну нішу
прилад для ароматизації повітря приміщення, що схований в батарейну нішу

Наявність в нашуй компанії власного інженерного бюро дозволяє виготовляти аромаприлади за індивідуальними проектами замовника з урахуванням цілей і методів ароматизації, інтер’єру приміщення, і навіть приладів-невидимок – вмонтовуються в системи вентиляції, опалення (батарейні ніші), тощо.


Напрямок діяльності нашої компанії:Ароматизація повітря приміщень, ароматизація простору, ароматизація готелів, ароматизація магазинів, аромати в готелі, аромадизайн, аромабрендінг, Аромаполіграфія, ароматерапія, нейтралізація запахів, освіжувачі повітря, аромамаркетинг, арома-маркет, арома-дизайн, аромамедіа, АРОМАТИК, диспенсер, аромаклінінг, аромаклінінг, арома-брендинг, арома-поліграфія, бізнес-ароматизація, REIMA, aroma, арома-обладнання, автоматичний освіжувач повітря, нейтралізація небажаних запахів, аромареклама, аромареклама, ароматизатор для будинку, ароматизатор повітря, ароматизатори повітря, ароматизація , ароматизація повітря, ароматизація приміщень, аромати для бізнесу, виведення запахів, освіжувачі, освіжувачі повітря, освіжувачі повітря електронні, освіжувач повітря, освіжувач повітря для будинку, освіжувач повітря для туалету, видалення запахів, усунення запахів, усунення неприємних запахів, електричні освіжувачі повітря, електронний освіжувач повітря