Ароматизація по принципу мікронебулізації

Мікронебулізація – сама передова технологія ароматизації яка перетворює ароматичну речовину в високодисперсний невидимий газ і поширює його по Вашому приміщенню.
Прилади що працюють за даною технологією мікрораспиленія аромату, мають можливість установки інтенсивності подачі аромату в приміщення і стабільну витрату ароматичної рідини.
Крім того розпилення аромату відбівається за допомогою пневматичної форсунки відповідної продуктивності не нагріваючи аромарідину, тим самим не псує її.
Прилади працюють за цим принципом розроблені спеціально для використання в магазинах, салонах обслуговування, підприємствах громадського харчування і спортивно-оздоровчих комплексах із значною площею, або з великою кількістю відвідувачів.
Переваги таких систем – це висока якість ароматизації, універсальність застосування, надійність і можливість обслуговування великих приміщень.


Аромаприлад – Профі 50

– Компактні прилади для ароматизації невеликих приміщеннь, з можливістю роботи незалежно від наявності системи вентиляції. Прилади здатні виконати якісну ароматизацію приміщень площею до 70 м.кв.
Роботою приладу управляє вбудована мікрокомп’ютерна система з LСD дисплеєм. За бажанням користувача можуть бути вільно запрограмовані – початок і кінець роботи, робочі та вихідні дні, періодичність та інтенсивність поширення аромату для кожного часового проміжку.

Аромаприбор-профи 50
Перевагами таких приладів є:
Невеликі розміри та класичний дизайн. Простота в установці і обслуговуванні.
Площа ароматизації: до 200 м.куб. (70 м.кв. при h = 3 метра).
Габариты: W170*D95*H205 мм,

Витратні матеріали: ароматична рідина (250 гр.) REIMAROM AromaStreamer fragrance компанії REIMA AirConcept GmbH (Німеччина).
Живлення: 12В адаптер / мережа 220 В,
Колір: чорний / білий / сірий / інший за запитомАромаприлад – Профі 200

– Прилади для ароматизації приміщення, з можливістю роботи незалежно від наявності системою вентиляції. Прилади здатні виконати якісну ароматизацію приміщень площею до 200 м.кв.
Роботою приладу управляє вбудована мікрокомп’ютерних система з LСD дисплеєм. За бажанням користувача можуть бути вільно запрограмовані – початок і кінець роботи, робочі та вихідні дні, періодичність та інтенсивність поширення аромату для кожного часового проміжку.

Аромастример - Профи
Аромастример – Профи

Перевагами таких приладів є:
Простота в монтажі і обслуговуванні, настінний монтаж або встановлення на підлогу, а також можливість ароматизації приміщення незалежно від системи вентиляції.
Площа ароматизації: до 600 м.куб. (200 м.кв. при h = 3 метра).
Габарити: W160 * D160 * H310 мм,

Витратні матеріали: ароматична рідина (500 гр.) REIMAROM AromaStreamer fragrance компании REIMA AirConcept GmbH (Німеччина).
Живлення: 12В адаптер / мережа 220 В,
Колір: чорний / білий / інший за запитомАромаприлад – Профі в систему вентиляції (300/1500)

Прилади для освіження повітря і ароматизації приміщення, що працюють за принципом мікронебулізаціі з інтеграцією з системою вентиляції здатні виконати якісну ароматизацію приміщень об’ємом від 300 до 1500 м.кв.

ароматизація через вентиляцію
ароматизація через вентиляцію

Прилади, можуть бути змонтовані в технічних або підсобних приміщеннях або нішах, тим самим приховані від сторонніх очей.
Поширення аромату по приміщенню може бути виконано за допомогою незалежної системи повітропроводів або за допомогою вже наявної в приміщенні системи вентиляції та кондиціонування.
Роботою приладу управляє вбудована мікрокомп’ютерна система з LСD дисплеєм. За бажанням користувача можуть бути вільно запрограмовані – початок і кінець роботи, робочі та вихідні дні, періодичність та
інтенсивність поширення аромату для козного проміжку часу.

Площа ароматизації: от 300 до 1500 м.кв.
Витратні матеріали: аромарідина REIMAROM AromaStreamer fragrance компанії REIMA AirConcept GmbH (Німеччина).
Живлення: мережа 220 В,


До повного каталогу аромаприладів >>>